Do fotogalérie bol pridaný nový album Rozprávka "O jabĺčku".
Naša trieda sa na bábkové divadielko zmenila, keď na koberci sa jedného krásneho dňa scéna lesa zjavila. Pani učiteľky rozprávku o tom, ako je pekné o veci sa deliť, zahrali a deti ňou pri srdiečkach zahrali. Na strome viselo jabĺčko krásne, zvieratá si naň chúťky robili, no bolo iba jedno, skoro sa na ňom pobili. Medveď bol však múdry a spravodlivý, tak si na štvrtine jablka zajko, vrana, ježko aj medveď pochutili. Potom sa zas z detí stali herci malí, na ich rukách bábky v rozprávke ožívali. Užili sme si pekný čas, divadlo k nám isto príde zas.