Do fotogalérie bol pridaný nový album NÁVŠTEVA ZO STACIONÁRA - 27.5.2026.
Je veľké potešenie robiť ľuďom radosť. Preto sme si z denného stacionára na návštevu starkých pozvali. Recitovali sme im o mamkách básne, aj pesničky sme im spievali. Bol krásny deň, slnko na oblohe svietilo. A viete ako sa na nás usmievali naši hostia? Milo, dokonca premilo. Aj s nimi sme sa hru o poznávaní kvetov zahrali. Že sme múdre hlávky predviedli, dokonca našim deťom za odmenu tlieskali. Nakoniec sme ich kvietkom, čo nikdy nezvädne, odmenili a s kyticou poľných kvetov sme sa podelili.
